Než začnete objednávat..

Způsob objednání a doručení zboží
Česká pošta, PPL - loga Zboží můžete objednat v e-shopu, pomocí e-mailu nebo také telefonicky na telefonních číslech uvedených na stránce kontaktů. Jak pro nás, tak také pro Vás je nejkomfortnějším způsobem objednávání přes e-shop. Zboží zasíláme na dobírku přepravní službou PPL, nebo Českou poštou.
Obvyklá lhůta k vyřízení objednávky je do 1-2 dnů. Pokud je objednávka urgentní - Váš miláček má například narozeniny již pozítří - kontaktujte nás a je možné se domluvit na zrychlené dopravě.

Cena za doručení zásilky
Cena za doručení zásilky dobírkou je pro ČR pouze 138,- Kč v případě přepravní služby PPL a v případě využití České pošty 135,- Kč.
Platbu je možné uskutečnit také bankovním převodem a v případě využití přepravní služby PPL je cena dopravy 78,- Kč. Při využití České pošty je cena dopravy 78,- Kč.
Při jednotlivé zásilce nad 1.700,- Kč máte dopravu zdarma.

Odeslání na Slovensko
Na Slovensko zakázky odesíláme na dobírku prostřednictvím PPL a cena dopravného je 158,- Kč (přibližně €5,5). Celkovou cenu k úhradě v Kč dopravce přepočítává na EUR aktuálně platným kurzem.

Platnost cen
Naše ceny jsou průběžně aktualizovány a jsou určeny pro koncového zákazníka.

Reklamace
Řídí se dle Občanského zákoníku. Reklamace se nevztahují na změny odstínů dřeva a závady vzniklé nevhodným zacházením. Reklamované zboží lze zaslat poštou nebo osobně doručit na adresu distribučního skladu:
Jonaland s.r.o.
Na vyhlídce 513
742 42  Šenov u Nového Jičína.

Vrácení peněz
Zboží můžete vrátit do 14 dnů od doručení. Vrátit lze pouze zboží, které je v bezvadném stavu – nepoškrábané v původním obalu. Při vrácení peněz na bankovní účet bude částka vrácena bez poštovného a v případě zaslání složenkou na adresu bude odečtena částka 25,- Kč na tuto poukázku.

Ochrana osobních údajů
Osobní údaje, které zákazník poskytne v tomto internetovém obchodě, slouží pouze pro fakturaci zakázky, účetní evidenci a pro určení místa dodávky zboží. Osobní údaje zákazníka nebudou bez jeho souhlasu použity k jiným účelům, ani nebudou předány dalším osobám.

Uvádějte v objednávce prosím Vaše telefonní číslo, aby byly co nejrychleji vyřízeny případné nejasnosti a také pro případ, kdy Vás dopravce nezastihne na adrese.

Obchodní podmínky + dokumenty ke stažení
• Obchodní podmínky, Jonaland, s. r. o. (pdf)
• Odstoupení od kupní smlouvy (docx | pdf)
• Reklamace jakosti výrobku (docx | pdf)
• Reklamační list (docx | pdf)... zpět na předchozí stranu

munio webdesign - tvorba www stránek  |  Copyright © 2004-2016 drevenevlacky.cz, drevenehracky.com


Generováno programem WebGen.cz 602.414 CZ Doklad 2008 - nejenom faktura